مسابقات سوارکاری استقامت


چهارمین دوره از مسابقات سوارکاری استقامت استان مازندران با همکاری کمیته استقامت فدراسیون در دهمه مبارک فجر در مزرعه پرورش اسب کاسپین پریدار  برگزار می شود. مسیر مسابقه در جنگل نمونه هیرکانی، در سه رده 20، 40، 60  می باشد. 

حداقل سن اسب جهت شرکت در مسابقه ۵ سال میباشد.

تمامی مخارج اسب و سوارکار اعم از هزینه  مسابقه  و درمان های احتمالی اسب و سوارکار و سایر هزینه های پیش بینی نشده در طول رویداد به عهده سوارکار است و برگزارکننده مسئولیتی ندارد.  

 

توصیه می شود سوارکاران پوشش مناسب برای اسب هایشان فراهم نمایند.

بیمه و کلاه ورزشی برای همه شرکت کنندگان اجباری می باشد. (ارسال تصویر بیمه ورزشکاران به همراه فیش واریزی توسط شرکت کنندگان الزامی است و اصل آن هم در هنگام بازبینی اسبها توسط برگزار کننده مورد بازدید قرار خواهد گرفت.)

صدور دفترچه سوارکار و اسب در محل رویداد در قبال اخذ هزینه انجام خواهد شد.

تذکر : ثبت نام در مسابقه به معنای پذیرش شرایط و مشخصات مسابقه بوده و تمامی عواقب شرکت در مسابقه به عهده سوارکار بوده و برگزارکننده و کادر فنی هیچگونه مسئولیتی ندارند. 

 

در صورت لزوم ، تغییرات و یا اطلاعات  بیشتر و محل برگزاری مسابقه متعاقبا اعلام خواهد شد.

هزینه ثبت نام۵۰ هزار تومان می باشد. سوارکاران می بایست این مبلغ را به شماره کارت 6280231438045881 به نام آقای رهنمایان واریز کرده و تصویر رسید واریز را در هنگام ثبت نام  ارسال نمایند و اصل فیش را قبل از مسابقه تحویل کمیته برگزار کننده دهید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09396709957 تماس حاصل فرمایید. 

محل برگزاری مازندران آمل جاده قدیم امل به بابل .جنب دانشگاه آزاد آیت الله آملی .مزرعه پرورش اسب کاسپین پریدار

جهت ثبت نام از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت نام مسابقات استقامت

با تشکر   

کمیته سوارکاری استقامت استان مازندران

حاضرین در سایت

ما 5 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم