بازدید از هیات سوارکاری بابل


عصر روز گذشته (12 دیماه 1395) جناب آقای مهندس سیدعلی اسد رییس محترم هیات سوارکاری استان مازندران از مجموعه ورزشی جستان و هیات سوارکاری بابل بازدید نمودند.

در ادامه جلسه هیات رییسه سوارکاری بابل با حضور ایشان تشکیل و راهکارهای توسعه هیات و ورزش مهیج و فرح بخش سوارکاری در سطح شهرستان بابل و نیز استان مازندران بررسی شد. در همین رابطه اعضاء هیات نقطه نظرات خود را مطرح نمودند و آقای مهندس اسد نیز فرآیندهای منتج به توسعه ورزش به ویژه در بخش های اکوتوریسم، آموزش پایه از دوره خردسالی، برگزاری دوره های آموزشی برای مربیان، برگزاری مسابقات با تعامل و همکاری سایر شهرستانهای مجاور که امکانات مکمل فضا و مکان و سخت افزاری دارند و همچنین ایجاد فضای جذاب و شاداب برای محیط های آموزشی تفریحی سوارکاری در شهرستان بابل را تشریح نمودند. ایشان همچنین شناساندن این ورزش را که از جمله ورزشهای توصیه شده پیامبر عظیم الشان (ص) بوده است از سنین پایین به ویژه به نونهالان و نوجوانان و همکاری با مدارس پایه شهرستان خواستار شدند. رییس هیات سوارکاری استان ضمن مثبت ارزیابی کردن فعالیتهای هیات بابل در این مدت کوتاه، قول همه گونه همکارای در راستای توسعه هیات سوارکاری شهرستان بابل را دادند.

 

در این جلسه علاوه بر آقای مهندس سیدعلی اسد؛ آقایان حسین عالمیان (رییس هیات بابل)، مسعود هدایتی فرد (دبیر هیات)، علی باروتچی (مسئول کمیته استقامت)، سیدجواد داشخانه (چابکسوار مسابقات استانی) و خانم زهره جمالی (نایب رییس بانوان هیات) حضور داشتند

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

حاضرین در سایت

ما 7 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم